המצפה 5, מושב צופית

היבואן הבלעדי של טופקון והנדהלד בישראל

09-7409554

התקשרו לנציגים המקצועיים שלנו

info@gmxsys.com

לכל שאלה ובקשה בנושא המוצרים שלנו

מאזנת לייזר קווי – מדידת מרחקים וטווחים

עיצוב ללא שם (18)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

לעיתים קרובות בעת נסיעה בכבישי ארצנו אנו מבחינים בצידי הכביש, מכשירים משונים שמתופעלים בידי אנשים עם וסט צהוב וקסדה, לרוב האנשים הללו עומדים בצד הדרך ונראה שהם מביטים באמצעות מכשיר מיוחד לעבר הכביש. לאנשים האלה יש מטרה אותה הם מנסים להשלים באמצעות המכשיר הזה, מדידת הדרך ואת המדידה הם מבצעים באמצעות המכשיר המוזר, מאזנת לייזר קווי

מה מאזנת לייזר קווי עושה?

מאזנת לייזר קווי הוא מכשיר שמודד מרחקים וטווחים, המכשיר מאפשר למפעיל שלו למדוד את המקומות שמעניינים אותו ולסמן במרחב קווים שיאפשרו לו לבצע את עבודות בצורה טובה ומדעית, מבלי להסתמך על העין האנושית.

המתפעלים של המכשיר יכולים לעמוד בנקודה כלשהי ולהשתמש במאזנת כדי לסמן את כל הקווים שמעניינים אותם ורלוונטיים לעבודת המדידה אותה הם מבצעים, ניתן לבצע באמצעות המכשיר מדידות במרחבים רבים ומגוונים, בין אם מדובר בשטחים פתוחים או סגורים מדובר במכשיר הנפוץ והמקצועי ביותר לביצוע מדידות מדויקות.

אחת ממעלותיו הרבות של המכשיר, במיוחד כאשר מדובר בדגם טוב ומתקדם הוא העובדה שקל מאוד להשתמש בו ושהוא נוח במיוחד להעברה ולניוד. יש מגוון רחב של דגמי מאזנת לייזר שלחלקם ייעודים שונים, סוג אחד של מאזנות מאפשר למודדים למדוד שטחים במרחב פתוח, סוג אחר משמש כפלס ומאפשר לסמן באמצעות הלייזר את הנקודות המדויקות שדורשות עבודה והתייחסות של אנשי המקצוע.

השימושים של המאזנת יכולים להיות מגוונים, ממשימות פשוטות כמו התקנת מדף בצורה מדויקת ומאוזנת או התקנת נקודות חשמל, ברזים וכלי בית אחרים ועד משימות מסובכות ומאתגרות כמו מדידת שטחים לטובת בניית מחלף חדש ומודרני בדרך המהירה.

ניתן למצוא את מאזנות הלייזר הקווי בחנויות רבות באינטרנט שעוסקות בתחום מכירת כלי עבודה לאנשי מקצוע אבל אנחנו ממליצים לרכוש את המכשירים הללו רק במקומות מוסמכים ומקצועיים שעוסקים במאזנות כבר שנים רבות כמו האתר של gmx systems שבו מוצעים למכירה מוצרים רבים בתחום המדידה.

כל מי שאוהב לעשות עבודות בבית באופן עצמאי ומדויק יכול להנות ממאזנת לייזר קווי, יש מכשירים פשוטים יחסית שיכולים להיות מתופעלים על ידי מי שלא עוסק בתחום המדידה כמקצוע וההבדל בין עבודה יפה ומאוזנת לעבודה מרושלת טמון הרבה פעמים במאזנת טובה ואיכותית.

מצד שני כדאי לעשות הפרדה ולהבין שהמכשירים המתקדמים מתאימים בעיקר לאנשי מקצוע שעוסקים בתחום המדידה באופן תדיר, לכן מומלץ להתייעץ עם מי שמבין בתחום כדי שיוכל להתאים לכם את המאזנת הטובה ביותר לשימוש שלכם, מצד אחד מאזנת שתהיה מספיק טובה ואיכותית כדי שהיא תוכל לשדרג את העבודות שאתם עושים בבית ומצד שני לא מסובכת או יקרה מדי, מה שיוביל לבזבוז מיותר של זמן וכסף.

אהבתם? שתפו עכשיו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ליצירת קשר

גלילה לראש העמוד